The store will not work correctly when cookies are disabled.
- Početna
- Presa za ispravljanje kose PHILIPS BHS520/00
Presa za ispravljanje kose PHILIPS BHS520/00
7.560 RSD
Na rate već od 1.260 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
| Performanse | |
| Tip pegla za ispravljanje | Da |
| Tehnologija | Topli |
| Ispravljanje kose | Da |
| Uvijanje kose | Da |
| Teksturisanje kose | Da |
| Sušenje kose | Da |
| Ionic funkcija | Da |
| Keramički sistem grejanja | Da |
| Podesiv termostat | Da |
| Podešavanje količine toplote | 12 nivoa |
| Temperatura (min.) | 120 °C |
| Temperatura (max) | 230 °C |
| Vreme zagrevanja | 3 sekunde |
| Dizajn | |
| Boja proizvoda | Crno, Belo |
| Tip kačenja | Prsten za kačenje |
| Ergonomija | |
| Ugrađeni ekrani | Da |
| Automatsko isključivanje | Da |
| Dužina kabla | 1,8 m |
| Automatsko isključivanje nakon | 30 minuta |
| Savitljivi kabl | Da |
| Zaključavanje tastera | Da |
| Indikator spremnosti | Da |
| Menadžment potrošnje | |
| Izvor napajanja | AC |
| Ulazni napon naizmenične struje | 110-240 V |
| Težina i dimenzije | |
| Širina grejne ploče | 2,5 cm |
| Dubina ploče | 10,5 cm |
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Presa za ispravljanje kose PHILIPS BHS520/00 |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Potvrdi svoju prijavu