| Proizvođač | RIVACASE |
| Model | VA2521 |
| Tip uređaja | Power bank |
| Kapacitet | 20.000 mAh / 74 Wh |
| Izlazna snaga (maks.) | 20 W |
| Podržani protokoli | Power Delivery 20W, QC 3.0 i drugi brzi standardi |
| Ulaz USB-C | 5V–2A, 9V–2A |
| Izlaz USB-C | 5V–3A, 9V–2.22A, 12V–1.67A |
| Izlaz USB-A | 5V–3A, 9V–2A, 12V–1.5A |
| Portovi | USB-C (in/out), USB-A |
| LCD ekran | Prikaz kapaciteta, napona i snage |
| Indikator brzog punjenja | Da |
| Dimenzije | 150 × 68 × 29 mm |
| Težina | 0,405 kg |
| Boja | Crna |
| Dodatno | Hitno dopunjavanje laptopa putem USB-C |
Power Bank Rivacase VA2521 20000mAh Fast 20W
Nema na stanju
SKU
US_4260709011943
3.098 RSD
Na rate već od 516,33 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Power Bank Rivacase VA2521 20000mAh Fast 20W |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju

Potvrdi svoju prijavu