| Težina proizvoda | 0.415 kg |
| Spoljašnje dimenzije | 140 × 64 × 28 mm |
| Ulaz (Micro USB) | 5V–2A, 9V–2A, 12V–1.5A, QC 3.0 |
| Ulaz (USB-C) | 5V–2A, 9V–2A, 12V–1.5A, QC 3.0, PD 3.0 |
| Izlaz (USB-A) | 5V–4.5A, 9V–2A, 12V–1.5A |
| Izlaz (USB-C) | 5V–3A, 9V–2.22A, 12V–1.67A |
| Kapacitet baterije | 20000 mA·h |
| Kapacitet baterije (W·h) | 74 W·h |
| Izlazna snaga | 22.5 W |
Power Bank Rivacase VA2102 20000mAh
Na stanju
SKU
US_4260709013602
2.191 RSD
Na rate već od 365,17 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Power Bank Rivacase VA2102 20000mAh |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju

Potvrdi svoju prijavu