| Proizvođač | RIVACASE |
| Model | VA2071 |
| Tip uređaja | Power bank |
| Kapacitet | 20.000 mAh / 74 Wh |
| Izlazna snaga (maks.) | 10 W |
| Izlazi | 2 × USB-A (5V-2A) |
| Ulazi | USB-C (5V-2A), MicroUSB (5V-2A) |
| Maks. izlazna struja | 2 A |
| LED indikator | Da (prikaz statusa kapaciteta) |
| Zaštite | Prepunjavanje, prekomerno pražnjenje, preopterećenje, kratki spoj |
| Automatsko on/off | Da |
| Dimenzije | 140 × 67 × 28 mm |
| Težina | 0.445 kg |
| Boja | Crna |
| Priključci | USB-A × 2, USB-C, MicroUSB |
| Kompatibilnost | Popularni modeli telefona, tableta i drugih mobilnih uređaja |
Power Bank Rivacase VA2071 20000mAh
Na stanju
SKU
US_4260709013565
1.967 RSD
Na rate već od 327,83 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Power Bank Rivacase VA2071 20000mAh |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju

Potvrdi svoju prijavu