| Dijagonalom | Do - 17 " |
| Ulazni napon | 5 V |
| Amperaža | 0.75±0.2A |
| Maksimalna snaga | 3.75 W |
| Broj ventilatora | 3 kom. |
| Dimenzija ventilatora | 113 mm |
| Broj USB priključaka za punjenje | 2 kom. |
| Podešavanje visine | 5 nivoa |
| Dužina kabla | 0.47 ±5% m |
| Materijal | plastika + metal |
| Napajanje | sa USB-porta |
| Broj priključaka | 2 х USB |
| Boja | Crna |
| Težina | 0.98 kg |
| Dimenzije | 26.40 x 3.90 x 36.10 cm |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: | 4714033295017 |
Postolje za Laptop Defender NS-501 15.6-17/ventilatori 3x112 mm/2xUSB
Nema na stanju
SKU
US_29501
1.703 RSD
Na rate već od 283,83 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Postolje za Laptop Defender NS-501 15.6-17/ventilatori 3x112 mm/2xUSB |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Pronašli smo ove proizvode koje možda više volite!





Potvrdi svoju prijavu