| Tip | Industrijski podni ventilator |
| Proizvođač | MAX |
| Model | MFI-101-110W |
| Snaga | 110 W |
| Prečnik | 18 inča (≈ 45,7 cm) |
| Funkcije | Podesiv ugao, 3 brzine |
| Boja | Hrom |
| Režimi rada | 3 nivoa brzine |
| Ostalo | Aluminijumske lopatice, stabilna baza, dužina kabla: 50 cm, veličina lopatice: 440 mm |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: | 8606033681180 |
Podni ventilator Max MFI-101-110W
Na stanju
SKU
US_8606033681180
4.536 RSD
Na rate već od 756 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Podni ventilator Max MFI-101-110W |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju

Potvrdi svoju prijavu