| Materijal | Termički obrađena tkanina + prirodna guma |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 400 x 355 x 3 mm |
| Masa | 0.28 kg |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: | 4714033505598 |
Podloga Gaming Defender Black XXL 400x355x3mm
Na stanju
SKU
US_50559
370 RSD
Na rate već od 61,67 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Podloga Gaming Defender Black XXL 400x355x3mm |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju


Potvrdi svoju prijavu