| Brend | Xwave |
| Model | T213*213HD |
| Dimenzije platna | 213x213 cm |
| Dimenzije kučišta platna | 222 x 78 x 78 cm |
| Visina tripoda | 225 cm |
| Ugao gledanja | 160 stepeni |
| Faktor refleksije | 1.0 (bez refleksije) |
| Težina | 11.5 Kg |
| Boja platna | mat bela |
| Materijal platna | Stakleno vlakno - antistatičko |
| Debljina platna | 0.42 mm |
| Self-Lock | platno se može zaustaviti u bilo kojoj poziciji |
| Montaža | zid, plafon,... |
| Ostalo | - Primenjeni ekološki materijali bez neprijatnih mirisa |
| - Ekstremno izdržljivo na habanje, Ne gorivi material, Može se prati | |
| - Standardna četvorougaona obrada crne ivice, za efikasno | |
| - apsorbovanje zračenja svetlosnog snopa projektora | |
| - Idealno za konferencije, predavanja, trening prostorije | |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača. |
Platno za projektor Xwave T213HD 213x213 cm TRIPOD
Na stanju
SKU
US_032250
9.438 RSD
Na rate već od 1.573 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Platno za projektor Xwave T213HD 213x213 cm TRIPOD |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Pronašli smo ove proizvode koje možda više volite!










Potvrdi svoju prijavu