| Brend | Xwave |
| Model | ES306HD43 |
| Dijagonala platna | 120” 4:3 |
| Dimenzije platna | 244x183 cm |
| Dimenzije kučišta platna | 259 x 78 x 78 cm |
| Ugao gledanja | 160 stepeni |
| Faktor refleksije | 1.0 (bez refleksije) |
| Težina | 14 Kg |
| Boja platna | mat bela |
| Materijal platna | Stakleno vlakno - antistatičko |
| Debljina platna | 0.42 mm |
| Montaža | zid, plafon,... |
| Napon | AC220-240V |
| Ostalo | - Daljinski upravljač |
| - Primenjeni ekološki materijali bez neprijatnih mirisa | |
| - Ekstremno izdržljivo na habanje, Ne gorivi material, Može se prati | |
| - Standardna četvorougaona obrada crne ivice, za efikasno | |
| - apsorbovanje zračenja svetlosnog snopa projektora , | |
| - jednostavno za prenošenje i postavljanje na različitim lokacijama | |
| - Idealno za konferencije, predavanja, trening prostorije | |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Platno za projektor Xwave ES306HD43 244x183 cm/120/4:3, električno, daljinski upravljač
Na stanju
SKU
US_032255
15.108 RSD
Na rate već od 2.518 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Platno za projektor Xwave ES306HD43 244x183 cm/120/4:3, električno, daljinski upravljač |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Pronašli smo ove proizvode koje možda više volite!


















Potvrdi svoju prijavu