| Tip | Manuelno |
| Dimenzije platna | 160cm x 130cm |
| Dimenzije slike | 156cm x 88cm |
| Odnos stranica | 16:9 (wide) |
| Širina okvira | 2cm |
| Dužina donje ivice | 165cm |
| Dimenzije kućišta | 175cm x 6,8cm x 6,8cm |
| Masa | 6kg |
Platno VEGA WS W 150
Na stanju
SKU
US_BIM00686
8.442 RSD
Na rate već od 1.407 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Platno VEGA WS W 150 |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Pronašli smo ove proizvode koje možda više volite!







Potvrdi svoju prijavu