The store will not work correctly when cookies are disabled.
VEGA EL W 180 električno platno sa daljinskim upravljačem
24.350 RSD
Na rate već od 4.058,33 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Karakteristike| Tip | Električno |
| Dimenzije platna | 180cm x 141cm |
| Dimenzije slike | 176cm x 99cm |
| Odnos stranica | 16:9 (wide) |
| Širina okvira | 4cm |
| Dužina donje ivice | 185cm |
| Razmak fiksirajućih otvora na zidu | 197.2cm (L2) |
| Razmak fiksirajućih otvora na plafonu | 200.8cm (L2), 2cm (D1) |
| Dimenzije kućišta | 207cm x 8.9cm x 8.9cm |
| Masa | 10kg |
| Pakovanje | Daljinski upravljač |
Reklamacioni period| Reklamacioni period | 24 meseca |
Deklaracija
| Naziv proizvoda | VEGA EL W 180 električno platno sa daljinskim upravljačem |
| Zemlja porekla | Slovenija |
| Uvoznik | ewe |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Pronašli smo ove proizvode koje možda više volite!
Potvrdi svoju prijavu