| Izlazna snaga: | 60W (impendansa 3Ω) |
| Zvučnici: | 2x Mid-Range2x Treble |
| Frekvencijski raspon: | 40Hz - 15KHz |
| Modovi rada: | Flat, Classic, Rock, Pop, Jazz |
| Dodatno: | Super Bass dugme |
| RGB: | 7 boja (Crvena, zelena, plava, žuta, cyan, ljubičasta, bela)5 modova |
| Radio: | Da, FM PLL RadioBroj stanica: 30 FM |
| Ulazi: | 1x Bluetooth Audio 2.11x Audio Aux (3.5mm Stereo džek)2x USB2x ulaz za mikrofon (džek 6.3mm) - jedan mikrofon uključen u pakovanje |
| Napajanje: | AC 100-240VUgrađena punjiva baterija 4000mAh |
| Ostalo: | Karaoke (Echo, Volume) |
| Dimenzije: | 259 x 272 x 595mm |
| Masa: | 7.16kg |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: | 8590669232598 |
Partyobx zvučnik Sencor SSS 3800 /FM/Mikrofon/2xUSB/2x6.3/BT/4000mAh/60W
Na stanju
SKU
US_8590669232598
16.368 RSD
Na rate već od 2.728 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Partyobx zvučnik Sencor SSS 3800 /FM/Mikrofon/2xUSB/2x6.3/BT/4000mAh/60W |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju




Potvrdi svoju prijavu