| Ekran | Veličina ekrana: 15.6" Rezolucija ekrana: 1920 x 1080 Format rezolucije: Full HD Tip panela: IPS Ostalo: 300nits Anti-glare, 45% NTSC |
| Procesor | Klasa procesora: Intel Core i3 Model procesora: i3-1315U Broj jezgara procesora: 6 Broj logičkih jezgara (niti): 8 Radni takt procesora: 1.2 GHz (4.5 GHz) Keš memorija procesora: 10MB Intel Smart cache Ostalo: 10nm Intel 7 |
| Memorija | Memorija (RAM): 8GB Tip memorije: DDR4 Radni takt memorije: 3.200 MHz |
| Hard disk | Tip skladištenja: SSD Kapacitet: 256GB SSD interfejs: M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Graficka karta | Integrated Intel® UHD Graphics |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Mreza | Wi-Fi: Da Bežični mrežni standardi: Wi-Fi 6, 802.11ax (2x2) Bluetooth™: Da Bluetooth™ verzija: 5.2 Žična mreža (LAN): 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
| Slotovi | 1x USB 2.0 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.2) 1x HDMI® 1.4b 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x Ethernet (RJ-45) 1x Power connector |
| Kamera | HD 720p with Privacy Shutter |
| Audio | Stereo speakers, 1.5W x2, Dolby Audio™ |
| Baterija | 38Wh |
| Fizicke karakteristike | Dimenzije: 359.2 x 235.8 x 19.9 mm Masa: 1.65 kg Boja: Crna (Business Black) Slovni raspored tastera: SR TPM 2.0 |
| Garancija | 3 godine |
NB Lenovo V15 G4 IRU i3-1315U/8GB/M.2 256GB/15.6" FHD/GLAN/SRB/3Y/83A1007CYA
Nema na stanju
SKU
DS_39676
38.887 RSD
Na rate već od 6.481,17 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | NB Lenovo V15 G4 IRU i3-1315U/8GB/M.2 256GB/15.6" FHD/GLAN/SRB/3Y/83A1007CYA |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | dsc |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju

Potvrdi svoju prijavu