The store will not work correctly when cookies are disabled.
- Početna
- Napajanje 850W Gigabyte GP-P850GM Gold Modularno
Napajanje 850W Gigabyte GP-P850GM Gold Modularno
10.824 RSD
Na rate već od 1.804 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
| Tip | Modularno |
| Oblik (Form factor) | ATX (PS2) |
| Izlazna snaga | 850 W |
| Efikasnost | do 90% |
| PFC | Aktivno |
| 20+4 pin | 1 |
| 8(4+4)pin EPS 12V: | 2 |
| PCI-e 6+2 Pin | 4 |
| SATA | 8 |
| Molex 4 pin | 3 |
| Floppy | 1 |
| +3.3V | 20A |
| +5V | 20A |
| +12V1 | 70.8A |
| -12V | 0.3A |
| +5Vsb | 3A |
| OVP (Over Voltage Protection) | Da |
| UVP (Under Voltage Protection) | Da |
| OPP (Over Power (Load) Protection) | Da |
| OTP (Over Temperature Protection) | Da |
| SCP (Short-Circuit Protection) | Da |
| OCP (Over Current Protection) | Da |
| Prečnik ventilatora | 12 cm |
| Dimenzije | 150 x 140 x 86 mm |
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Napajanje 850W Gigabyte GP-P850GM Gold Modularno |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Potvrdi svoju prijavu