The store will not work correctly when cookies are disabled.
- Početna
- MSI SPATIUM S270 SATA 2.5 inča 480GB SSD
MSI SPATIUM S270 SATA 2.5 inča 480GB SSD
3.743 RSD
Na rate već od 623,83 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Osnovne karakteristike| Tip | SSD |
| Format | 2.5 inča |
| Kapacitet diska | 480GB |
| Interfejs | SATA III |
| Protok | 6 Gbps |
| Sekvencionalno čitanje | 500MB/s |
| Sekvencionalan upis | 450MB/s |
Ostale karakteristike| Serija | SPATIUM |
| Podržane tehnologije | S.M.A.R.T., TRIM, 3D NAND, LDPC (Low Density Parity Check) |
| Napomena | 2 Million Hours Reliability (MTBF) |
Fizičke karakteristike| Dimenzije | 100.2mm x 69.85mm x 7mm |
| Debljina | 7mm |
Reklamacioni period| Reklamacioni period | 60 meseci |
Deklaracija
| Naziv proizvoda | MSI SPATIUM S270 SATA 2.5 inča 480GB SSD |
| Zemlja porekla | Tajvan |
| Uvoznik | ewe |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Potvrdi svoju prijavu