| MAX nosač MED80 | |
| Veliki motorizovani nosač za LCD TV | |
| Revolucionarni dizajn lifta | |
| Uključen daljinski upravljač: | za lako upravljanje |
| Daljinska kontrola uz aplikaciju Tuya App | |
| Sistem za izbegavanje sudara: | zaštita od nezgoda i povreda |
| Snažan motor: | stabilniji, snažniji i izdržljiviji |
| Rupe u stubu predviđene za promenljivo postavljanje montaže | |
| Za veličine TV-a: | 37" - 80" |
| Nosivost: | 60 kg |
| Profil: | 120 mm |
| VESA standard: | 200x200, 200x300, 200x400, 300x200, 300x300, 300x400, 350x350, 400x200, 400x300, 400x400, 400x600, 600x200, 600x300, 600x400 |
| Boja: | Crna |
| Dimenzije (ŠxVxD) | 205 x 660 x 810~2170mm |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: | 6922022050001 |
Motorizovani Nosač za TV MAX MED80 37-80/vesa max 600-400/60kg
Na stanju
SKU
US_6922022050001
25.830 RSD
Na rate već od 4.305 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Motorizovani Nosač za TV MAX MED80 37-80/vesa max 600-400/60kg |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju












Potvrdi svoju prijavu