The store will not work correctly when cookies are disabled.
- Početna
- Monitor 40" Samsung LS40FG750EUXEN VA 5120x2160/180Hz/1ms/2xHDMI/DP/2xUSB
Monitor 40" Samsung LS40FG750EUXEN VA 5120x2160/180Hz/1ms/2xHDMI/DP/2xUSB
100.104 RSD
Na rate već od 16.684 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
| Veličina ekrana | 40" |
| Rezolucija | 5120×2160 (5K UHD) |
| Tip panela | VA |
| Osvežavanje | 165 Hz |
| Odziv | 1 ms |
| Kontrast | 3000:1 |
| Osvetljenje | 350 nita |
| Odnos stranica | 21:9 |
| Zakrivljenost | Da |
| Uglovi gledanja | 178°/178° |
| Gaming | Da |
| Adaptivne tehnologije | AMD FreeSync |
| Portovi | 2× HDMI, 1× DisplayPort, 2× USB-A, 1× USB-B, 3.5mm audio |
| Audio | 3.5mm izlaz |
| Ergonomija | Podešavanje po visini, VESA montiranje |
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Monitor 40" Samsung LS40FG750EUXEN VA 5120x2160/180Hz/1ms/2xHDMI/DP/2xUSB |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | dsc |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Potvrdi svoju prijavu