| Opis | ViewSonic VX3218-PC-MHD ima 32-inčni Full HD ekran sa zakrivljenošću od 1500R za veći i impresivniji doživljaj igranja. Izuzetno brz osvežavajući ekran od 180Hz omogućava ultra-glatku grafiku u igrama. Moderan, jednostavan dizajn eliminiše glomaznost većih monitora, dok ekran bez ivica i elegantne dimenzije dodatno poboljšavaju iskustvo gledanja na velikom ekranu. AMD FreeSync™ Premium tehnologija sprečava cepanje slike i trzanje, obezbeđujući fluidan prikaz tokom igranja, dok vreme odziva od 1ms MPRT omogućava brze i precizne reakcije u igri. VX3218-PC-MHD takođe dolazi sa ekskluzivnim ViewSonic ViewMode™ režimima, koji nude optimizovane performanse ekrana za različite potrebe, kao što su igranje, obrada sadržaja ili gledanje filmova. Pored toga, DisplayPort i HDMI ulazi omogućavaju fleksibilnu povezanost za igranje i zabavu. |
| Veličina ekrana | 32" |
| Vidljiva površina | 31.5" |
| Tip panela | VA tehnologija |
| Rezolucija | 1920 x 1080 |
| Tip rezolucije | FHD (Full HD) |
| Statički kontrast | 3,000:1 (typ) |
| Dinamički kontrast | 80M:1 |
| Izvor svetlosti | LED |
| Osvetljenje | 300 cd/m² (tipično) |
| Boje | 16.7M |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Vreme odziva (MPRT) | 1ms |
| Uglovi gledanja | 178º horizontalno, 178º vertikalno |
| Osvežavanje slike | 180Hz |
| Zakrivljenost | 1500R |
| Portovi | 1x 3,5 mm izlaz za zvuk (Audio Out)2x HDMI 1.4 ulazi1x DisplayPort ulazNapajanje (Power in): DC priključak (centralno pozitivan) |
| Montaža na zid | VESA kompatibilan: 100 x 100 mm |
| Nagib/tilt (napred/nazad) | -5º / 20º |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: | 766907010190 |
Monitor 31.5 ViewSonic VX3218-PC-MHD 1980x1020/Full HD/VA/1ms/180Hz/HDMI/DP/Zvučnici/Curved
Nema na stanju
SKU
US_VX3218-PC-MHD
21.408 RSD
Na rate već od 3.568 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Monitor 31.5 ViewSonic VX3218-PC-MHD 1980x1020/Full HD/VA/1ms/180Hz/HDMI/DP/Zvučnici/Curved |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Pronašli smo ove proizvode koje možda više volite!











Potvrdi svoju prijavu