| Dijagonala ekrana: | 27 |
| Rezolucija: | 1920 x 1080 Full HD |
| Tip panela: | IPS |
| Osvežavanje: | 75Hz |
| Vreme odziva: | 5ms |
| Kontrast: | 3000 : 1 |
| Dinamički Kontrast: | 50 000 000 : 1 |
| Osvetljenje: | 250 cd/m2 |
| Ugao vidljivosti - Horizontalno: | 178° |
| Ugao vidljivosti - Vertikalno: | 178° |
| Paleta boja | 16.7M |
| Interface | VGA |
| HDMI | |
| AUDIO IN | |
| DC | |
| G-sync | Da |
| Free-sync | Da |
| Dodatna oprema | HDMI Kabal: 1 |
| Adapter: 12V/2.5A | |
| Ostalo | VESA: 100 x 100 mm |
| Tilt: -5∘~ 15∘ | |
| Težina: | 3.5KG |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: | 8606027927126 |
Monitor 27 Zeus ZUS271IPS 1920x1080/Full HD/IPS/75Hz/HDMI/VGA/Frameless
Na stanju
SKU
US_ZUS271IPS
10.824 RSD
Na rate već od 1.804 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Monitor 27 Zeus ZUS271IPS 1920x1080/Full HD/IPS/75Hz/HDMI/VGA/Frameless |
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Pronašli smo ove proizvode koje možda više volite!












Potvrdi svoju prijavu