| Dijagonala ekrana: | 24" |
| Pozadinsko osvetljenje: | LED |
| Tip panela: | IPS |
| Rezolucija: | 1920 x 1080 Full HD |
| Vreme odziva: | 5ms (GtG - Gray-to-Gray) |
| Osvežavanje: | 75Hz |
| Opis adaptivne sinhronizacije: | FreeSync |
| Osvetljenje: | 250 cd/m2 |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Ugao vidljivosti - Horizontalno: | 178° |
| Ugao vidljivosti - Vertikalno: | 178° |
| Display port mini: | Ne |
| Ekran osetljiv na dodir: | Ne |
| Odnos stranica: | 16 : 9 |
| Audio ulaz: | Da |
| Audio izlaz: | Da |
| Konektori: | 1 x VGA 1 x HDMI v1.4 1 x Displayport v1.2 Upstream 1 x USB-B 3.0 Downstream 2 x USB-A 3.0 1 x Audio (Input) 1 x Audio (Out) |
| Kamera: | Da |
| Pivot: | Da |
| Boja: | Crna |
| Dimenzije: | 541.7 x 474.7 x 195.2 mm Podešavanje po visini: do 12cm |
| Masa: | 5.8 kg |
| Ostalo: | Vesa: 100 x 100mm Tilt: -3.0° ~ 22.0° Swivel: -45° ~ +45.0° |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: | 8806092231627 |
Monitor 24 Samsung LS24A400VEUXEN 1920x1080/FHD IPS/75Hz/5ms/VGA/DP/HDMI/3xUSB/Zvučnici/Kamera/Pivot
Nema na stanju
SKU
US_8806092231627
18.900 RSD
Na rate već od 3.150 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Monitor 24 Samsung LS24A400VEUXEN 1920x1080/FHD IPS/75Hz/5ms/VGA/DP/HDMI/3xUSB/Zvučnici/Kamera/Pivot |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju

Potvrdi svoju prijavu