| Dijagonala ekrana | 23.8" |
| Rezolucija ekrana | 1920 x 1080 |
| Tip ekrana | VA |
| Refresh rate | 60Hz |
| Brzina odziva | 5 ms |
| Kontrast | 3000:1 |
| VGA priključak | 1 |
| HDMI priključak | 1 |
| Ugao gledanja | 178º / 178º |
| Osvetljenost | 250 cd/m2 |
| Preporučeno za | Svakodnevni rad |
| Boja | Crna |
| Dimenzije sa postoljem | 552.4 x 396.9 x 205 mm |
| Garantni rok | 3 Godine |
| Težina | 5.2kg |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: | 4712900891133 |
Monitor 23.8 Asus VA249HE 1920x1080/Full HD/5ms/VA/VGA/HDMI/
Nema na stanju
SKU
US_4712900891133
10.068 RSD
Na rate već od 1.678 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Monitor 23.8 Asus VA249HE 1920x1080/Full HD/5ms/VA/VGA/HDMI/ |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju

Potvrdi svoju prijavu