| Tip: | Ručni |
| Snaga: | 250 W |
| Broj brzina: | 5 |
| Boja: | Bela |
| Funkcije: | Turbo funkcija |
| Karakteristike: | Mehanizam za izbacivanje omogućava jednostavno uklanjanje metlica. |
| Oprema: | Dve mutilice za jaja i šlag Dve mešalice za testo |
| Masa: | 0.7kg |
| Dimenzije: | (ŠxVxD): 17.2 x 7 x 16 cm |
| EAN: | 8606019602574 |
Mikser Vox MX 9108/snaga 250W/5 brzina
Na stanju
SKU
US_8606019602574
1.584 RSD
Na rate već od 264 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Mikser Vox MX 9108/snaga 250W/5 brzina |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju

Potvrdi svoju prijavu