| Tip | Multifunkcijski laser |
| Boja | Monohromatski (crno-beli) |
| Funkcionalnost | 3-u-1: štampač, skener, kopir |
| Format | A4 |
| Sistem štampe | KYOCERA ECOSYS Laser |
| Rezolucija štampe | 1.200 dpi |
| Duplex štampa | Da |
| ADF | Da |
| Brzina monohromatske štampe | 35ppm |
| Vreme štampe prve strane | 6.9 sekundi |
| Maksimalni mesečni obim štampe | 20.000 strana |
| |
Skeniranje | |
| |
| Brzina skeniranja monohromatski | 40ipm |
| Brzina skeniranja u boji | 23ipm |
| Rezolucija skeniranja | 600 x 600 dpi |
| Podržani profili | TWAIN, WIA, WSD |
| Podržani formati skeniranja | JPEG, PDF, PDF/A, TIFF, XPS |
| |
Kopiranje | |
| |
| Dodatne funkcije | 25% - 400% umanjenje - uveličavanje, 5 stepena uveličavanja, 7 stepena umanjenja, Elektronsko sortiranje, ID copy, Scan-once-copy-many |
| |
Povezivost | |
| |
| Povezivost | LAN (mrežni), USB |
| Ostale osobine | 10/100/1.000Mbps Ethernet protok, USB 2.0 priključak |
| |
Potrošni materijal | |
| |
| Kapacitet inicijalnog tonera (crni) | 1.000 strana |
| Kapacitet regularnog tonera (crni) | 3.000 strana |
| Toner | TK-1150 |
| Servisni set | 100.000 strana |
| |
Ostalo | |
| |
| Displej | Monohromatski LCD |
| Procesor | 800MHz |
| Memorija | 512MB (maksimalno podržano 1.536MB) |
| Emulacije | PCL6, PDF Direct Print, PostScript 3 (KPDL 3) |
| Kapacitet fioke | 100 listova (multipurpose tray), 250 listova (maksimalni kapacitet: 850 listova) |
| Podržana debljina papira | 60g/m² - 220g/m² |
| Nivo buke | 47.2dB(A) |
| |
Fizičke karakteristike | |
| |
| Dimenzije | 437mm x 417mm x 412mm |
| Masa | 19kg |
| Boja | Crno-bela |
MFP Laser KYOCERA ECOSYS M2135dn štampač/skener/kopir/1200x1200
Nema na stanju
SKU
DS_35976
51.660 RSD
Na rate već od 8.610 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | MFP Laser KYOCERA ECOSYS M2135dn štampač/skener/kopir/1200x1200 |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | dsc |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Pronašli smo ove proizvode koje možda više volite!
















Potvrdi svoju prijavu