| Model | Memorijska kartica Samsung PRO Plus SDXC 256GB MB-SD256SB/WW |
| Kapacitet | 256GB |
| Format | SDXC sa USB adapterom |
| SD Class | UHS-I Class U3; Video Class V30 |
| Primena | Akcione kamere; DSLR; DSLM; Laptop |
| Performanse | Write: 130MB/sRead: 180MB/sRadna temperatura: 40°C-85°CTemperatura skladištenja: -25°C-85°C |
| Ostale karakteristike | Dimenzije: 32x24x2.1mmTežina: 1.75grŽivotni vek: 10.000 ciklusa |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: | 8806094788013 |
Memorijska kartica Samsung PRO Plus SDXC 256GB MB-SD256SB/WW
Nema na stanju
SKU
US_MB-SD256SB/WW
4.649 RSD
Na rate već od 774,83 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Memorijska kartica Samsung PRO Plus SDXC 256GB MB-SD256SB/WW |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju

Potvrdi svoju prijavu