| Model | Kingston 32GB (1x32GB) DDR5 5600MT/s CL36 FURY Beast Black EXPO memorija | KF556C36BBE2-32 |
| Verzija memorije | FURY Beast Black EXPO |
| Kategorija memorije | DDR5 288-pin DIMM |
| Kapacitet | 32GB |
| Brzina | 5600 MT/s |
| CAS Latencija | CL36 |
| Voltaža | 1.25V |
| Pakovanje | Single Module |
| Vremenski parametri | • Default (JEDEC): DDR5-4800 CL40-39-39 1.1V• EXPO Profile #0: DDR5-5600 CL36-38-38 1.25V• EXPO Profile #1: DDR5-5200 CL40-40-40 1.25V• XMP Profile #1: DDR5-5600 CL36-38-38 1.25V• XMP Profile #2: DDR5-5200 CL40-40-40 1.25V |
| Boja | Crna |
| LED osetljenje | RGB |
| Dodatne karakteristike | CL(IDD) 40 cyclesRow Cycle Time (tRCmin) 48ns(min.)Refresh to Active/Refresh 410ns(min.)Command Time (tRFCmin)Row Active Time (tRASmin) 32ns(min.)UL Rating 94 V - 0Operating Temperature 0C to +85CStorage Temperature -55C to +100C• Power Supply: VDD = 1.1V Typical• VDDQ = 1.1V Typical• VPP = 1.8V Typical• VDDSPD = 1.8V to 2.0V• On-Die ECC• Height 1.37” (34.9mm), w/heatsink |
Memorija DDR5 32GB 5600MHz Kingston Fury Beast KF556C36BBE2-32
Nema na stanju
SKU
US_KF556C36BBE2-32
12.588 RSD
Na rate već od 2.098 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Memorija DDR5 32GB 5600MHz Kingston Fury Beast KF556C36BBE2-32 |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju

Potvrdi svoju prijavu