| Model | Memorija DDR5 32GB (2x16) 6400MHz Kingston Fury Beast KF564C32BBK2-32 |
| Verzija memorije | FURY Beast Black XMP |
| Kategorija memorije | DDR5 288-pin DIMM |
| Kapacitet | 32GB Kit |
| Brzina | 6400MHz |
| CAS Latencija | CL32 |
| Voltaža | 1.4V |
| Pakovanje | Dual Channel Kit |
| Boja | Crna |
| LED osetljenje | RGB |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: | 740617342833 |
Memorija DDR5 32GB (2x16) 6400MHz Kingston Fury Beast KF564C32BBK2-32
Nema na stanju
SKU
US_KF564C32BBK2-32
16.368 RSD
Na rate već od 2.728 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Memorija DDR5 32GB (2x16) 6400MHz Kingston Fury Beast KF564C32BBK2-32 |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Pronašli smo ove proizvode koje možda više volite!




Potvrdi svoju prijavu