| Namena | Desktop |
| Tip memorije | DDR4 |
| Radni takt | 3200 MHz |
| Količina memorije | 8GB |
Memorija DDR4 8GB 3200MHz Patriot Signature PSD48G320081
Nema na stanju
SKU
US_PSD48G320081
8.052 RSD
Na rate već od 1.342 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Memorija DDR4 8GB 3200MHz Patriot Signature PSD48G320081 |
| Zemlja porekla | Taiwan |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Pronašli smo ove proizvode koje možda više volite!












Potvrdi svoju prijavu