| Specifikacija | Opis |
|---|---|
| Model | GS642E90W |
| Boja | Bela |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 60 cm |
| Visina | 85 cm |
| Težina | 42 kg |
| Kapacitet punjenja | 13 kompleta |
| Aquastop | Da |
| Nivo buke | 47 dB |
| Odložen start | Do 24 h |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 92 kWh |
| Potrošnja energije po ciklusu | 0,92 kWh |
| Potrošnja vode po ciklusu | 11 l |
| Trajanje Eco programa | 215 min |
| Temperatura pranja | 40°C / 55°C / 60°C / 65°C / 70°C |
| Učinak pranja | A |
| Učinak sušenja | A |
| Unutrašnjost od nerđajućeg čelika | Da |
| Upravljanje | Na dodir (touch) |
| Indikator završetka pranja | Svetlosni i zvučni signal |
| Upotreba tablete 3 u 1 | Da |
| Memorisanje sopstvenih programa | Da |
| Funkcije i karakteristike | Sistem gornje korpe: MultiClack, Funkcija Speed Wash |
| Programi pranja posuđa | 1 sat pranja, Kristalne čaše, Univerzalni program, Higijenski program, Eco program, Intenzivni program |
| Samočišćenje | Da |
| Sistem korpi | Broj korpi: 2 |
| Gornja korpa | 2 cup holders, Široki držač za noževe, Fiksni držač za čaše, Fiksni držači, Savijajući/razdvajajući držač za šolje (leva strana), Preklopivi držač za šoljice (leva), Široka mreža |
| Donja korpa | Široka mreža, Preklapajući/deljivi zadnji držači, Korpa za kuhinjski pribor, Multifunkcionalna donja korpa |
Mašina za pranje sudova Gorenje GS642E90W
Nema na stanju
SKU
US_3838782723100
35.910 RSD
Na rate već od 5.985 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Mašina za pranje sudova Gorenje GS642E90W |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju

Potvrdi svoju prijavu