The store will not work correctly when cookies are disabled.
- Početna
- LOGITECH_ MX Master 3S Graphite Standard miš
LOGITECH_ MX Master 3S Graphite Standard miš
11.641 RSD
Na rate već od 1.940,17 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Karakteristike| Povezivost miša | Bežični |
| Frekventni opseg | 2.4GHz |
| Domet | Do 10m |
| Interfejs miša | Bluetooth, Wireless |
| Tip senzora miša | Optički |
| Podesivost rezolucije | Podesivost u više nivoa |
| Rezolucija | Podesiva od 200dpi - 8.000dpi |
| Dodatni tasteri | 3 tastera |
| Baterija | Litijum-polimerska 500mAh |
| Podržane tehnologije | MagSpeed™, Darkfield high precision |
| Napomena | Ergonomic shape |
Fizičke karakteristike| Dimenzije | 124.9mm x 84.3mm x 51mm |
| Masa | 141g |
| Oblik | Prilagođen desnoj ruci |
| Boja | Graphite |
| Pakovanje | Kabl USB-C za punjenje, Logi Bolt USB receiver |
| Stanje | Nekorišćeno |
Reklamacioni period| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Deklaracija
| Naziv proizvoda | LOGITECH_ MX Master 3S Graphite Standard miš |
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | ewe |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Potvrdi svoju prijavu