The store will not work correctly when cookies are disabled.
KYOCERA ECOSYS MA2600cwfx laserski štampač
78.661 RSD
Na rate već od 13.110,17 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Štampa| Tip | Multifunkcijski laser |
| Boja | U boji |
| Format | A4, A5, A6, Definisano od strane korisnika |
| Funkcionalnost | 4-u-1: štampač, skener, kopir, faks |
| Rezolucija štampe | 1.200 x 1.200 dpi |
| Duplex štampa | Da |
| Brzina monohromatske štampe | 26ppm (A4) |
| Brzina duplex štampe | 13ppm (A4) |
| Vreme štampe prve strane | 10.5 sekundi (u boji), 9.5 sekundi (monohromatski) |
Povezivost| Povezivost | USB 2.0 (Hi-Speed), Slot for optional SD Card, Ethernet (Gigabit), Wi-Fi Direct |
| Wi-Fi standard | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Dodatni priključci / Slotovi | IC Card Reader |
| Ostale osobine | USB Host Interface |
Skeniranje| Format | A4 |
| Brzina skeniranja monohromatski | 27ipm (300 dpi, A4, b/w) |
| Brzina skeniranja u boji | 22 ipm (300 dpi, A4 colour) |
| Rezolucija skeniranja | 600 x 600 dpi |
| Duplex skeniranje | Da |
| Dubina boja | 256bit greyscale |
| Podržani profili | WIA, WSD, Scan to email, Scan to FTP, Scan to USB Host, Scan to PC |
| Podržani formati skeniranja | TIFF, PDF, JPEG, High compression PDF, PDF/A-1, PDF/A-2, Encrypted PDF |
Kopiranje| Rezolucija kopiranja | 600 x 600 dpi |
| Format | A4 |
| Dodatne funkcije | 25% - 400% umanjenje - uveličavanje, 1-999 kopija |
Ostalo| Displej | 4.3" color touchscreen |
| Procesor | ARM Cortex-A53 1.0GHz |
| Memorija | 1024MB |
| Emulacije | PCL6, Open XPS, KPDL3, TIFF, PDF Direct Print 1.7, PDF Direct Print 2.0, PCL-XL, PCL5e |
| Kapacitet fioke | 50 listova (multipurpose tray) |
| Podržana debljina papira | 60g/m2 - 220g/m2, 60g/m2 - 163g/m2 (duplex) |
| Podržane tehnologije | Apple AirPrint, Mopria |
| Nivo buke | 49dB |
| Opciona oprema | PF-5110 (Paper feeder - 250 strana), USB IC Card Reader + Card Authentication Kit (B), UG-33, UG-51 |
Faks| Tip | Super G3 |
| Memorija | 256 strana |
| Funkcije | Memory Reception, Network fax, Polling reception, Fax forwarding, duplex fax reception |
Reklamacioni period| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Potrošni materijal| Kapacitet inicijalnog tonera (crni) | 1.500 strana |
| Kapacitet inicijalnog tonera (u boji) | 1.500 strana |
| Kapacitet regularnog tonera (crni) | 4.100 strana |
| Kapacitet regularnog tonera (u boji) | 3.200 strana |
| Toner/Mastilo | TK-5450K, TK-5450M, TK-5450C, TK-5450Y |
Fizičke karakteristike| Dimenzije | 457mm x 416mm x 410mm |
| Težina | 26kg |
| Boja | Crno-siva |
Deklaracija
| Naziv proizvoda | KYOCERA ECOSYS MA2600cwfx laserski štampač |
| Zemlja porekla | Vijetnam |
| Uvoznik | ewe |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Potvrdi svoju prijavu