The store will not work correctly when cookies are disabled.
- Početna
- Kućni punjač Usams 67W USB-A/ USB-C beli
Kućni punjač Usams 67W USB-A/ USB-C beli
3.616 RSD
Na rate već od 602,67 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
| Tip | Adapter |
| Kabl | Bez kabla |
| Konektor | USB A + USB C |
| Broj USB izlaza | 3 |
| Ulazna voltaža | 110-240V, 50~60Hz, 1.5A |
| Izlazna voltaža | USB-C1/2 Output: 5V-3A, 9V-3A, 12V-3A, 15V-3A, 20V-3.35A, PPS: 3.3-11V/5A USB-A Output: 5V-3A, 9V-3A, 12V-2.5A |
| Maksimalna snaga punjenja | 67W |
| Ostale karakteristike | GaN čip Maksimalna snaga punjenja 1 x USB-C: 67 W Kombinovana snaga punjenja: C1 + C2 (45W + 20W) C2 + USB-A (17W) C1 + USB-A (45W + 18W) C1 + C2 + USB-A (45W + 15W) |
| Dimenzije | 39 x 34 x 58 mm |
| Masa | 96 g |
| Boja | Bela |
| Brend | Usams |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Kućni punjač Usams 67W USB-A/ USB-C beli |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Potvrdi svoju prijavu