| Standard veličine | Micro Tower |
| Podržana forma matičnih ploča | mikro ATX, Mini-ITX |
| Broj ležišta od 3,5" | 1 |
| Broj ležišta od 2,5" | 1 |
| Maksimalna visina CPU hladnjaka | 7,5 cm |
| Maksimalna dužina grafičke karte | 24,5 cm |
| Broj USB 2.0 portova | 1 |
| Broj portova USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) tip A | 1 |
| Audio ulaz | Da |
| Audio izlaz | Da |
| Maksimalan broj gornjih ventilatora | 1 |
| Podržani prečnici gornjih ventilatora | 80 mm |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: | 4260070128844 |
Kućište LC Power 1400MI LC300SFX
Nema na stanju
SKU
US_4260070128844
7.422 RSD
Na rate već od 1.237 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Kućište LC Power 1400MI LC300SFX |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Pronašli smo ove proizvode koje možda više volite!





Potvrdi svoju prijavu