The store will not work correctly when cookies are disabled.
- Početna
- KARCHER WD 3 (V-17/4/20) Usisivač za suvo i mokro usisavanje (1.628-130.0)
KARCHER WD 3 (V-17/4/20) Usisivač za suvo i mokro usisavanje (1.628-130.0)
11.756 RSD
Na rate već od 1.959,33 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Karakteristike| Tip | Višenamenski usisivač |
| Vrsta usisivača | Suvo i mokro čišćenje |
| Snaga | 1.000 W |
| Filter | Filterska kesa od flisa |
| Crevo | Plastično crevo |
Ostalo| Dodatne funkcije | Funkcija duvanja, Mesto za odlaganje nastavaka, Mesto za odlaganje kabla, Mesto za odlaganje creva |
Fizičke karakteristike| Boja | Žuto-crna |
| Dimenzije | 492mm x 349mm x 328mm |
| Težina | 4.5kg |
| Pakovanje | Uski nastavak za usisavanje, Nastavak za suvo / mokro usisavanje, 2x 0.5m produžna cev, 4 točkića, Zakrivljeni usisni nastavak, Crevo dužine 2m |
| Dužina kabla | 4m |
| Materijal | Plastika |
| Kapacitet | 17l |
| Stanje | Nekorišćeno |
Reklamacioni period| Reklamacioni period | 24 meseca |
Deklaracija
| Naziv proizvoda | KARCHER WD 3 (V-17/4/20) Usisivač za suvo i mokro usisavanje (1.628-130.0) |
| Zemlja porekla | Rumunija |
| Uvoznik | ewe |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Potvrdi svoju prijavu