The store will not work correctly when cookies are disabled.
KARCHER CVH 2-4 bežični ručni usisivač sa posudom beli (1.198-450.0) outlet
6.371 RSD
Na rate već od 1.061,83 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Karakteristike| Tip | Ručni usisivač |
| Vrsta usisivača | Sa posudom |
| Snaga | 54W |
| Filter | HEPA |
| Baterija | Punjiva baterija, do 10min rada |
Ostalo| Dodatne funkcije | Dvostepeni sistem filtera |
| Napomena | Bežična upotreba za lakše korišćenje, Perivi filter za prašinu |
Fizičke karakteristike| Boja | Belo-crna |
| Dimenzije | 359mm x 77mm x 76mm |
| Težina | 0.6kg |
| Pakovanje | 2-u-1 mlaznica za pukotine |
| Kapacitet | 0.15l |
Reklamacioni period| Reklamacioni period | 12 meseci |
Deklaracija
| Naziv proizvoda | KARCHER CVH 2-4 bežični ručni usisivač sa posudom beli (1.198-450.0) outlet |
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | ewe |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Pronašli smo ove proizvode koje možda više volite!
Potvrdi svoju prijavu