The store will not work correctly when cookies are disabled.
Kamera za video nadzor Bullet Sunell IRC-13/35ZMDN/M /800TVL 3.6mm
6.288 RSD
Na rate već od 1.048 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
| Tip kamere | Analogne kamere |
| Rezolucija | 800 TVL |
| Opis rezolucije | Efektivna rezolucija: PAL:976(H)x582(V) NTSC:976(H)x494(V) |
| Senzor | CMOS |
| Opis senzora | 1/3" Progressive Scan CMOS HDIS senzor |
| Napajanje | 12Vdc |
| Snaga (W) | 4W(Max) |
| Slot za microSD karticu | Ne |
| Interfejs | 1ch Analogue |
| Ostalo | Osetljivost 0.1Lux/f1.2 Varifokalni objektiv 2.8-12mm Auto White Balance (AWB) 2D redukcija šuma Mehanički infracrveni (IR) filter 15 super flux infracrvenih (IR) dioda dometa 25-30m |
| Kućište | Aluminijum Alloy |
| Dimenzije | Φ228×69mm |
| Montaža | Spoljna |
| Zaštitni nivo | IP66 |
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Kamera za video nadzor Bullet Sunell IRC-13/35ZMDN/M /800TVL 3.6mm |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Pronašli smo ove proizvode koje možda više volite!
Potvrdi svoju prijavu