| Opis proizvoda: |
|
| Tip: | Kalorifer |
| Snaga: | 2200 W |
| Boja: | Plava |
| Sigurnosni sistemi: | Klasa otpornosti na prašinu i vlagu: IP21 Zaštita od pregrevanja |
| Funkcije: | Podna grejalica je efikasna za prostorije do 35m2 Grejanje vazduha (delta temperature): 70°С Maksimalna produktivnost: 100 m3/sat Termoregulator održava potrebnu temperaturu grejanja Mehaničko upravljanje |
| Masa: | 1 kg |
| Dimenzije (ŠxVxD): | 15 x 18 x 16 cm |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: | 7381032450012 |
Kalorifer Electrolux EIFH/C-2 EEC snaga 2200W
Nema na stanju
SKU
US_7381032450012
5.481 RSD
Na rate već od 913,50 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Kalorifer Electrolux EIFH/C-2 EEC snaga 2200W |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Pronašli smo ove proizvode koje možda više volite!






Potvrdi svoju prijavu