| Interfejs | 2 x HDMI 2.0 |
| Podržana rezolucija | 4K@60Hz |
| HDMI verzija | 2.0 |
| Dužina kabla | 1 m |
| Boja | Crna |
| Materijal | Pozlaćeni konektori, PVC |
Kabl HDMI M/M Ugreen V2.0 4K HD101 1m
Na stanju
SKU
US_1mhd101
528 RSD
Na rate već od 88 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Kabl HDMI M/M Ugreen V2.0 4K HD101 1m |
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Pronašli smo ove proizvode koje možda više volite!













Potvrdi svoju prijavu