CPU cooler Thermaltake Astria 400 White 1700/1200/AM4/AM5 TDP 230W
Nema na stanju
SKU
US_CL-P138-CA12SW-A
 1.980 RSD
Na rate već od  330 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Dostava na adresu
Brzo
Rok isporuke: 3 do 5 radnih dana
City Express
Direktna dostava na vašu adresu. Pratite paket u realnom vremenu.
490 RSD
za porudžbine ispod 15.000 RSD
Dostava na paketomat
Novo
Preko 200 lokacija
Dostava na Paketomat
Preuzmi kada ti odgovara. Dostupno 24/7 na preko 200 lokacija.
490 RSD
za porudžbine ispod 15.000 RSD
Načini plaćanja
Detalji
Šifra proizvoda (P/N)CL-P138-CA12SW-A
Dimenzije124 x 94 x 160 mm (D x Š x V)
Materijal hladnjakaAluminijumske lamele i bakarne cevi za odvođenje toplote
Toplotne ceviΦ6mm x 6 kom
Dimenzije ventilatora120 x 120 x 25 mm (D x Š x V)
Broj ventilatora1 kom
Brzina ventilatoraPWM 500 ~ 1800 RPM
Nazivni naponLED: 5V Ventilator: 12V & 5V
Ulazna snagaLED: 3.25 W Ventilator: 1.8W & 1.55W
Protok vazduha65.0 CFM
Statistički pritisak2.56 mm-H₂O
Buka (zvuk)26.8 dBA
Životni vek ventilatora40.000 sati
PriključciLED: 5V ARGB konektor Ventilator: 5V ARGB konektor 2510 - 4-pinski konektor
Rashladna snaga230 W
Deklaracija
Naziv proizvodaCPU cooler Thermaltake Astria 400 White 1700/1200/AM4/AM5 TDP 230W
Zemlja poreklaTačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda.
Uvoznikuspon
Prava potrošačaZagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Recenzije
0
Rating:
0% of 100