CPU Cooler Gamdias Boreas RGB M1-610 (1700/2011/1200/AM4/AM5)TDP 180W
Na stanju
SKU
US_M1610
 2.968 RSD
Na rate već od  494,67 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Dostava na adresu
Brzo
Rok isporuke: 3 do 5 radnih dana
City Express
Direktna dostava na vašu adresu. Pratite paket u realnom vremenu.
490 RSD
za porudžbine ispod 15.000 RSD
Dostava na paketomat
Novo
Preko 200 lokacija
Dostava na Paketomat
Preuzmi kada ti odgovara. Dostupno 24/7 na preko 200 lokacija.
490 RSD
za porudžbine ispod 15.000 RSD
Načini plaćanja
Detalji
ModelBOREAS M1-610
Sadržaj pakovanja- Vazdušni hladnjak (AirCooler) - PWM 120 mm ventilator: 1 kom - Toranjski hladnjak sa 6 toplotnih cevi: 1 kom - Termalna pasta: 1 kom - Univerzalni komplet za montažu
Ventilator - DimenzijeUgrađen (Build-in)
Materijal rebaraAluminijum
Brzina ventilatora800-2600 RPM ±10%
Protok vazduha74 CFM
Pritisak vazduha3.9 mmH₂O
Nivo buke10-32 dBA
LežajHidraulični (Hydraulic)
Materijal toplotnih ceviBakar
Dimenzije proizvoda123.9 x 76.1 x 162.9 mm
Konektor4-pinski PWM
Nazivni napon12 V (ventilator) / 5 V (LED)
Podržani RGB konektori5V 3-pinski adresabilni (digitalni) RGB header
Deklaracija
Naziv proizvodaCPU Cooler Gamdias Boreas RGB M1-610 (1700/2011/1200/AM4/AM5)TDP 180W
Zemlja poreklaTačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda.
Uvoznikuspon
Prava potrošačaZagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Recenzije
0
Rating:
0% of 100