CPU Cooler Gamdias Boreas E1-210 Mono (1700/2011/1151/1150/AM4/AM5)TDP 150W
Nema na stanju
SKU
US_E1-210
 779 RSD
Na rate već od  129,83 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Dostava na adresu
Brzo
Rok isporuke: 3 do 5 radnih dana
City Express
Direktna dostava na vašu adresu. Pratite paket u realnom vremenu.
490 RSD
za porudžbine ispod 15.000 RSD
Dostava na paketomat
Novo
Preko 200 lokacija
Dostava na Paketomat
Preuzmi kada ti odgovara. Dostupno 24/7 na preko 200 lokacija.
490 RSD
za porudžbine ispod 15.000 RSD
Načini plaćanja
Detalji
Dimenzije ventilatora92 x 92 x 25 mm
Materijal perajaAluminijum
Brzina ventilatora2200 RPM ±10%
Protok vazduha34.6 CFM
Vazdušni pritisak1.91 mmH2O
Nivo buke31 dBA
LežajHidraulični
Materijal cevčica za prenos toploteBakar
Dimenzije proizvoda92 x 44 x 127 mm
Konektor3 Pin PWM
Napon12 V (Ventilator)
KompatibilnostLGA 1700 / 1151 / 1150 / 1155 / 1156 / 1200 AMD5 / AMD4 / AMD3
Prava potrošača:Zakonska saobraznost 2 godine
EAN:4712960137530
Deklaracija
Naziv proizvodaCPU Cooler Gamdias Boreas E1-210 Mono (1700/2011/1151/1150/AM4/AM5)TDP 150W
Zemlja poreklaTačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda.
Uvoznikuspon
Prava potrošačaZagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Recenzije
0
Rating:
0% of 100