| Naziv artikla: | Produžni kabl STARK Switch 1.8m |
| Tip struje: | monofazna |
| Broj utičnica: | 3 utičnica |
| Prekidač: | Da |
| Zaštita od prenapona: | ne |
| Dužina kabla: | 1.8m |
| Materijali: | Aluminijum/plastika |
| Dimenzije: | 360 x 50 x 42 mm |
| Masa: | 0.5kg |
| Boja: | siva |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: | 8606109617013 |
Produžni kabl sa prekidačem Stark Switch Alu 3 utičnica 1.8m
Na stanju
SKU
US_151268
1.004 RSD
Na rate već od 167,33 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Produžni kabl sa prekidačem Stark Switch Alu 3 utičnica 1.8m |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Pronašli smo ove proizvode koje možda više volite!

















Potvrdi svoju prijavu