| Podnožje: | AMD® AM4 |
| Tip procesora: | AMD® Ryzen 7 |
| Broj jezgara: | 8 |
| Threads: | 16 |
| Tehnologija izrade: | TSMC 7nm FinFET |
| TDP: | 65W |
| Radna frekvencija: | 3.4GHz |
| Turbo frekvencija: | 4.6GHz |
| L2 keš memorija: | 4MB |
| L3 keš memorija: | 32MB |
| Integrisani grafički procesor: | Nema |
Procesor AMD AM4 Ryzen 7 5700X 3.4GHz - Tray
Na stanju
SKU
US_100-000000926
19.896 RSD
Na rate već od 3.316 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Procesor AMD AM4 Ryzen 7 5700X 3.4GHz - Tray |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Pronašli smo ove proizvode koje možda više volite!



















Potvrdi svoju prijavu