| Veličina ekrana | 19" |
| Rezolucija | 1920x1080 / Full HD |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Kontrast | 600:1 |
| Osvetljenje | 220 cd/m² |
| Odziv | 14ms GTG, 5ms OD |
| Ugao gledanja | 178° vertikalni, 178° horizontalni |
| Osvežavanje | 75Hz |
| Paleta boja | 16.7M |
| HDMI priključci | 1x HDMI |
| VGA D-sub | 1 |
| Tilt | -5° ~ 15° |
| Montiranje na zid | VESA 75 x 75 mm |
| Masa | 2 kg |
| Boja | Crna |
| Opis | U pakovanju dolazi HDMI kabl.Plastic standDC adapter |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: | 08606033831097 |
Monitor 19.5 Zeus ZUS195MAX 1920x1080/Full HD/TN/75Hz/HDMI/VGA
Na stanju
SKU
US_ZUS195MAX
7.548 RSD
Na rate već od 1.258 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Monitor 19.5 Zeus ZUS195MAX 1920x1080/Full HD/TN/75Hz/HDMI/VGA |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Pronašli smo ove proizvode koje možda više volite!










Potvrdi svoju prijavu