| Ostalo | Braided kabl |
| Proizvođač | Genius |
| Interfejs | USB |
| Povezivost | Žični |
| Tip senzora | Optički |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 125.8mm x 63.8mm x 40.1mm |
| Dužina kabla | 1.8m |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Oblik | Prilagođen desnoj ruci |
| Masa | 109g |
| Dodatne funkcije | Mogućnost promene osvetljenja u 7 boja, |
| Rezolucija | Podesiva od 800dpi - 7.200dpi |
| Gaming | Da |
| Podesivost rezolucije | Podesivost u 6 nivoa |
| Dodatni tasteri | 6 tastera |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: | 4710268260127 |
Miš Genius Scorpion M715 7200dpi crni
Na stanju
SKU
US_4710268260127
911 RSD
Na rate već od 151,83 RSD mesečno.
Rata je informativnog karaktera. Podložno je odobrenju banke.
Detalji
Deklaracija
| Naziv proizvoda | Miš Genius Scorpion M715 7200dpi crni |
| Zemlja porekla | Tačan podatak o zemlji porekla je naveden na deklaraciji proizvoda. |
| Uvoznik | uspon |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Recenzije
Napišite sopstvenu recenziju
Pronašli smo ove proizvode koje možda više volite!











Potvrdi svoju prijavu